Inspiraci hledáme u našich uživatelů

Inspiraci hledáme u našich uživatelů

 Případové studie, zkušenosti uživatelů a integrátorů, reference, živé ukázky


 
8:30 - 9:00 Registrace
Registrace účastníků, welcome drink a ranní káva
9:00 - 9:30 Úvod
Představení Extreme Networks, proč Extreme Forum, trendy, SDN, představení partnerského ekosystému (TSP) jako hlavního tématu pro Extreme Forum
Michal Zlesák (Extreme Networks)
9:30 - 9:50 Business Intelligence/Big Data
Síťová aplikační inteligence jako základ pro business analýzu - Purview
Zdeněk Pala (Extreme Networks)
9:50 - 10:10 Business Intelligence/Big Data
Strategie Microsoftu v oblasti komunikací
Martin Panák (Microsoft)
10:10 - 10:40 Příklad SDN integrace
Možnost nastavovat QoS online pro Microsoft Lync (Skype for Business) přímo v infrastruktuře
Adam Kempný (Anect)
10:40 - 11:10 Přestávka
Občerstvení a soutěž o dárky od Extreme Networks aneb „Sežeň si všechna razítka“
11:10 - 11:40 Mobilita/BYOD
Device fingerprint jako základ bezpečného mobilního přístupu
Zdeněk Pala (Extreme Networks)
11:40 - 12:10 Nasazení BYOD v síti T-mobile včetně integrace s MDM
Petr Holeček (T-mobile)
12:10 - 12:40 Bezdrátové sítě v prostředí s obrovskou hustotou uživatelů jako stadiony, letiště, nádraží, nákupní centra
Zdeněk Pala (Extreme Networks)
12:40 - 13:00 Zkušenosti z implementace bezpečnosti a monitoringu IT infrastruktury
Cesta k viditelnosti a kontrole v multivendor prostředí až k monitoringu na aplikační vrstvě, zkušenosti od zákazníků z governmentu a healthcare
Jan Paleček (Gerkin)
13:00 - 14:00 Oběd
14:00 - 14:30 Bezpečnost: Integrace s Fortinet FW - živá ukázka
Zdeněk Pala/Zbyněk Lebduška (Extreme Networks/Fortinet)
14:30 - 15:00 Rozšíření SIEM o PurView k dosažení aplikační viditelnosti
Milan Šereda (iXperta)
15:00 - 15:30 Konvergence AVB řešení, integrace s BIAMP
Dalibor Eliáš (DNS)
15:30 - 16:00 Přestávka
Slavnostní krájení Chassis aneb „Hardware k nakousnutí“
Součástí přestávky bude také performance Vaška Kloudy
(Sponzor přestávky: Veracomp)
16:00 - 17:05 Datová centra
Řešení pro datová centra a integrace s A10, VMWare, Citrix, Microsoft, možnost aplikační analýzy prostřednictvím integrace s Ixia
Zdeněk Pala (Extreme Networks)
17:05 - 17:25 Slosování, závěr
17:25... Večeře s týmem Extreme Networks
Podáváme šunku z kýty a pivo - nechte své vozy raději doma

Přednášející


Michal Zlesák

Sales Director, Extreme Networks
Michal Zlesák Po ukončení studia ČVUT Fakulta Elektrotechnická pracoval Michal Zlesák od roku 1995 ve společnosti SPT Telecom (nyní O2). Od 1997 do 2002 zastával ve firmě Ericsson pozici Solution Manager pro veřejné sítě. Od roku 2002 pracoval pro Enterasys Networks jako regionální zástupce pro východní Evropu a nyní jako součást Extreme Networks jako regionální obchodní ředitel pro Česko, Slovensko a Maďarsko.

 

 

Zdeněk Pala

System Engineer, Extreme Networks
Zdeněk Pala Vystudoval na ČVUT Fakultu Elektrotechnickou a na katedře Výpočetní technika složil státnici z Architektury počítačů a počítačových sítí. Od roku 1999 pracoval ve společnosti Cabletron Systems. Od té doby pracuje s produkty Cabletron Systems -> Enterasys Networks -> Extreme Networks. Je držitelem certifikátů ECA, ESE, ESSE, ECIE, ECI. V současnosti pracuje jako “System Engineer” v Extreme Networks v rámci HGM regionu.

 

 

Martin Panák

Poduct Marketing Manager divize Office, Microsoft Česká republika
Martin Panák Ve společnosti Microsoft pracuje 6 let na pozici Product Marketing Managera pro oblast Business Productivity. Před působením v Microsoftu pracoval 12 let na různých pozicích ve společnosti Hewlett-Packard. Vystudoval Fakultu Elektrotechniky a Informatiky VUT v Brně a MBA program na Sheffield Hallam University.

 

 

 

Jan Paleček

Sales Director, Gerkin
Jan PalečekOd roku 2008 je obchodním ředitelem a vlastníkem společnosti Gerkin zaměřené na komplexní skužby v oboru informačních technologií. Jeho přednáška bude zaměřena na praktické zkušenosti z implementace bezpečnosti a monitoringu IT infrastruktury.

 

 

 

Zbyněk Lebduška

Manager Systems Engineering, Fortinet
Zbyněk LebduškaPatří k lidem s nejdelší zkušeností s technologií společnosti Fortinet v České republice. Stál prakticky u počátku distribuce Fortinetu v Čechách a postupně se přesunul až na svou současnou pozici System Engineering Managera, kde zodpovídá mimo jiné za presales podporu v regionu střední Evropy.

 

 

 

Milan Šereda

Solution Consultant, iXperta
Milan ŠeredaVystudoval obor Informační technologie na Bankovním institutu vysoké škole se specializací na Projektový management informačních systémů. Od roku 1995 pracoval ve firmách jako jsou HT Computer, EPE, Unisys, Siemens, Inify a od roku 2015 pracuje pro společnost iXperta. Má více než 15 let praxe v oblasti Information Security (Consulting & Analysis, Standards, Risk Management, Auditing, Formal Checklists, and Reports. Security Planning & Design: Security Posture Assessments, Auditing Tools, Proof of Concepts. Security Solutions: SIEM, NAC, NGFW, UTM, NBAD, DLP, NGAV, Vulnerability Scanners). Banking Institute, College of Banking).

 

Dalibor Eliáš

Product Manager - Infrastructure
Dalibor EliášVystudoval Žilinskou univerzitu obor Telekomunikace a optické sítě. Praxi v IT má již od roku 1996 a více než 10 let se zaměřuje na problematiku řešení distribuce videa v TCP/IP (videokonferenční systémy, IP kamerové systémy, Digital Media Signage). Pracoval ve společnostech NextiraOne Czech s.r.o., ANECT a.s., Unisys s.r.o. Dalibor má mnoho praktických zkušeností s návrhem a realizací komunikačních sítí, je držitelem certifikace technologií Tandbegr/Cisco, Polycom, LifeSize, AXIS, praktické zkušenosti s nasazováním A/V systémů do komunikačních sítí.

 

 

Adam Kempný

Anect
Milan ŠeredaJe znalcem v oboru elektronických real-time komunikací. V roce 2013 získal certifikaci Microsoft Certified Master: Communications a doposud je jejím jediným držitelem v České republice. Jeho specialitou jsou střední a velké implementace a návrh služeb Microsoft Lync Serveru pro bankovní a pojišťovací sektor, poskytovatele služeb a průmyslové podniky. Mimo tyto aktivity plní roli p-seller partnera pro Microsoft ČR.